O mnie

Witam was!
Nazywam się Sylwia Stefańczyk, jestem psychologiem oraz pedagogiem specjalnym o specjalizacji oligofrenopedagogika…uff..długa nazwa:)

Od 8 lat pracuję z dziećmi i dorosłymi jako terapeuta, pedagog, trener.

Kilka lat temu założyłam Centrum Terapii inHome, którego celem jest pomoc drugiemu człowiekowi. Rozpoczęłam innowacyjny program „Terapia w twoim domu”, dzięki któremu przełamujemy bariery dziecka związane ze spotkaniem z psychologiem.

Najcenniejsze dla mnie są spotkania z drugim człowiekiem. Słuchanie go, próba zrozumienia i pomocy. Wierzę, że każdy z nas ma w sobie spory potencjał, który bardzo często blokujemy lękiem, smutkiem, brakiem wiary w siebie.

Moim celem, moją główną pasją od zawsze jest dzielenie się swoją wiedzą i wzbogacanie innych o nowe umiejętności. Kierowanie ludzi na nowe, fascynujące ścieżki życia, które do tej pory  były, w ich wyobrażeniach, nieosiągalne.

Największym sukcesem dla mnie jest zmiana, którą obserwuję u innych, bo wiem, że teraz będzie im dużo łatwiej, lepiej, będą bardziej szczęśliwi. Będą mogli skupić się na rozwoju, a nie na ukrywaniu trudności.

W 2014 roku rozpoczęłam nowy projekt: LUNDI – Zabawki Edukacyjne. Wraz z najwspanialszą drużyną marzeń projektujemy i tworzymy zabawki edukacyjne i materiały terapeutyczne dla dzieci.  Chcemy wzbogacić rynek w nowe, twórcze zabawki, które pozwolą jeszcze lepiej rozwijać się naszym pociechom.

Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj.


Kontakt:


No votes yet.
Please wait...